• Nedavno
Slobodna isporuka!Za D-Veza 10GBASE CWDM SFP+ primopredajnik,10G 80KM 1470~1610nm ZR SFP+ optički modul,3 godine garancija!

Slobodna isporuka!Za D-Veza 10GBASE CWDM SFP+ primopredajnik,10G 80KM 1470~1610nm ZR SFP+ optički modul,3 godine garancija!

KM 818.00
KM 861.38
Količina robe
Dostupno na zahtjev

Mi ćemo pokušati da nađemo najbolje isporuka putu prema drugoj lokaciji da spasi teretni.
Rohs skladu
Naša Fabrika
Uvjerenja
PAKIRANJE
Za transceivers,imamo bijelu kutiju za sigle proizvoda i antistaic kutiju za 10~20pcs
Maltene molim vas da pročitate pažljivo
DOSTAVA
1. Sve dužnosti i porezi su odgovornost kupca.1 Mi pružamo slobodna isporuka sa Epacket u Sjedinjenim Državama,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram,isporuka vrijeme je za 7-20days.
Šta SMO OPSKRBU
Imamo zaliha sve vrste kompatibilni optički primopredajnik modula, uključujući SFP, GBIC, SFP+, XENPAK, X2 , XFP, što su bidi,CWDM,DWDM i druge poseban primopredajnik modula. Većina Kupca Kontaktirajte nas Prije nego što Nadmetanje!
GARANTUJEM
Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala. Mi pružamo 3 godine garancija za sve optički transceivers od datum isporuke. Troškove transporta se računaju i odredi paket je težine i veličina. Sve optički transceivers prošli funkcionalan test i starenja test. Naše proizvode se u skladu sa Cisco, Ciena, H3 C, KONJA, Ekstremno, Ljevaonice, Avaya, D-veza, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Glogovog, Ruijie, Zyxel, firmom huawei,itd .3 međunarodna Izrazi, kao što DHL, HITNA pomoć, Fed Ex, UPS,TNT su slobodni na vaš zahtev,troškovi će biti na kupce račun.
10 GBASE CWDM SFP+ primopredajnik,1470nm~1610nm,80km do udaljenosti,u skladu sa D-Povezanost sistema.2 U Kini Post Registrovana Zrak Mail je i slobodna isporuka,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram, Ovo isporuka način mogu dovesti do glavne zemlje na svijetu,obično isporuku vrijeme je 16~35days,osim za Braizil,to će biti 60~90days. Ako imaš isporuka zahtjev, molim vas da kontaktirate nas, a mi bi biti srećan da ti udovoljim.
Vrati & Povrat
Ako niste zadovoljni sa proizvod(s) ste kupili smo će povrat novca kada stvari poslati nazad. OPMPCXX96-80 D
PROIZVOD KARAKTERISTIKE
Hot-pluggable SFP otisak
1470nm da 1610nm CWDM Laser
Izgradio-u digitalni dijagnostički funkcije
Maksimalna Veza Dužini od 80 km
Dupleks LC konektor
Jedan napajanje za 3,3 V
Klasi 1 laser proizvod u skladu sa EN 60825-1
Slučaj temperatura domet -5 da 70 celzijusa
Moć disipaciju
PRIJAVE
10 GBASE-ZR/ZW
STANDARD
Skladu sa SFP+ MSA
Skladu da 802.

Detaljne informacije

Kompatibilni:
D-Link
:
Opmedia
:
CWDM SFP-10G-ZR

Oni također kupuju s ovim proizvodom