• Nedavno
SLOBODNA ISPORUKA! Ljevaonice kompatibilni 10GBASE-BX10, što su bidi 10GBASE SFP+ 10km 1270Tx/1330Rx ILI 1330Tx/1270Rx optički primopredajnik

SLOBODNA ISPORUKA! Ljevaonice kompatibilni 10GBASE-BX10, što su bidi 10GBASE SFP+ 10km 1270Tx/1330Rx ILI 1330Tx/1270Rx

KM 279.00
KM 293.40
Količina robe
Dostupno na zahtjev

Većina Kupca Kontaktirajte nas Prije nego što Nadmetanje!
GARANTUJEM
Obećavamo sve reklamiraju optički transceivers su potpuno nove sa novim komponente i dijelove i apsolutno je nikad ne koristim stara i renoviran materijala.1 Mi pružamo slobodna isporuka sa Epacket u Sjedinjenim Državama,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram,isporuka vrijeme je za 7-20days.3 Gbps
1270nm DFB Odašiljač/ 1330nm Prijemnik ILI 1330nm DFB Odašiljač/ 1270nm Prijemnik
Moć budžet 9d B najmanje
Jedan za 3,3 V Napajanje i TTL Logika Interfejs
Simplex LC Veza Interfejs
Vruće Pluggable
Moć Disipaciju
Operativni slučaj temperatura Standard : 0°C u +70°C
Prosječno Izlazne Snage : -5~0d Bm
Prijemnik Osjetljivost : -14d Bm
Skladu sa SFP+ MSA Specifikacija SFF-8431
Skladu sa IEEE 802. godine(1270) nm DFB laser i klasi 1 laser poslušan prema Međunarodnim Sigurnost Standard DONESE 60825.953 Gbps Druge Optički Veze NAŠA FABRIKA UVJERENJA
PAKUJEM
Za transceivers,imamo bijelu kutiju za sigle proizvoda i antistaic kutiju za 10~20pcs
Maltene molim vas da pročitate pažljivo
DOSTAVA
1. godine) nm prijemnik.10 GBASE 1270nm TX/1330nm RX ILI 1330 Tx/1270 Rx što su bidi SFP+ 10km Primopredajnik,Kompatibilni
sa Ljevaonice opremi. Slušalicu sekcija koriste integralnog 1270(1330. Sve optički transceivers prošli funkcionalan test i starenja test.
10km što su bidi SFP+ transceivers dizajnirani su za bi-smjer 10 G serijski optički podatke komunikacije poput IEEE 802. Za Braizil mušterije,molim te uključuje PDV-a broj u red informacije,Naređenja možda kasniti ako mi nemamo svoju PDV-a broj.3 ae 10 GBASE-LR
Skladu sa IEEE 802. Primopredajnik sastoji se iz dva dijela : odašiljač sekcija koristi više kvantnu pa 1330. Da bi se stvari glatko, molim potvrdi tvoju odredište adresu i broj nakon što si napraviti uplatu.
Vrati & Povrat
Ako niste zadovoljni sa proizvod(s) ste kupili smo će povrat novca kada stvari poslati nazad. Naše proizvode se u skladu sa Cisco, Ciena, H3 C, KONJA, Ekstremno, Ljevaonice, Avaya, D-veza, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Glogovog, Ruijie, Zyxel, firmom huawei,itd. Troškove transporta se računaju i odredi paket je težine i veličina.2 U Kini Post Registrovana Zrak Mail je i slobodna isporuka,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram, Ovo isporuka način mogu dovesti do glavne zemlje na svijetu,obično isporuku vrijeme je 16~35days,osim za Braizil,to će biti 60~90days.

Detaljne informacije

Kompatibilni:
Ljevaonice
:
Što su bidi SFP+
:
Opmedia

Oni također kupuju s ovim proizvodom