• Nedavno
Za D-Veza,SFP-GE-ZX,1000BASE-ZX SFP primopredajnik,1.25 G 1550nm 80km SFP optički modul sa dvostrukim LC veza i DDM funcion

Za D-Veza,SFP-GE-ZX,1000BASE-ZX SFP primopredajnik,1.25 G 1550nm 80km SFP optički modul sa dvostrukim LC veza i DDM

KM 58.00
KM 61.42
Količina robe
Dostupno na zahtjev

Sve dužnosti i porezi su odgovornost kupca.1 Mi pružamo slobodna isporuka sa Epacket u Sjedinjenim Državama,paketi bi trebalo biti manje od 2000gram,isporuka vrijeme je za 7-20days. Ako imaš isporuka zahtjev, molim vas da kontaktirate nas, a mi bi biti srećan da ti udovoljim.25 Gb/s podatke veze
1550nm talasnu dužinu
DFB laser odašiljač i PIN foto-detektor.
Da 80km do udaljenost
Hot-pluggable SFP otisak
Dupleks LC pluggable optički interfejs
Niske energije disipaciju
Metala ložu, za donji EMI
Ro HS skladu i dovesti-besplatno
Podrške Digitalni Dijagnostički Praćenje interfejs
Jedan +za 3,3 V napajanje
Skladu sa SFF-8472
PRIJAVE
Uključi Prekidač Interfejs
Brzo Ethernet
Zamijenio Backplane Prijave
Ruter/Server Interfejs
Drugi Optički Veze
Naša Fabrika
Uvjerenja
Pakujem
Za transceivers,imamo bijelu kutiju za sigle proizvoda i antistaic kutiju za 10~20pcs
Maltene molim vas da pročitate pažljivo
DOSTAVA
1. Mi smo brod roba svih zemalja širom svijeta.

Detaljne informacije

Kompatibilni:
D-Link
:
SFP-GE-ZX-DL
:
Opmedia

Oni također kupuju s ovim proizvodom